Online
poptávka

Kdo jsme

Gelita SK je moderní a vysokokonkurenceschopná firma, která působí na trhu kopečkové a točené zmrzliny, ceněná zejména pro vysokou kvalitu svých produktů. Jako mladá firma s pevnými kořeny nechává Gelita opět ožít tradici a firemní historii stejnojmenné značky ze 60.let, která už v té době vyráběla inovativní stroje na výrobu zmrzliny.

Firma sestavuje a prodává širokou paletu technologií: pasterizátory, výrobníky zmrzliny, multifunkční stroje a výrobníky šlehačky. Kvalita komponentů a pevnost Gelita strojů naznačuje, že jsou věrnými společníky všech výrobců kvalitní zmrzliny z celého světa: jak začátečníci, tak i zkušení pracovníci oceňují jednoduché používání, pevnost a nepopíratelný poměr kvality a ceny, jednoduchou dostupnost náhradních dílů a jedinečnou kvalitu koncového produktu.

Geografická poloha Gelita SK je v blízkosti Bratislavy, která má svůj strategický význam pro všechny evropské i mimoevropské trhy.

Naše filosofie

Firma je určená pro potřeby výrobců zmrzliny a bere v úvahu jejich reálné obchodní prostředí, aby uměla přizpůsobit svoji nabídku a technologické řešení.

Gelita SK nabízí širokou paletu technologií, které mají několik společných základních znaků:

  • jedinečný poměr cena - kvalita
  • jednoduché použití
  • pevnost a maximální spolehlivost
  • garance kvality produktu.

Gelita: kvalita zmrzliny je konečně dostupná všem.

Kontaktujte nás

Vaše jméno:
Váš telefon:
Poznámky:
Prosím ověřte správnost vyplněných údajů a odešlete znovu.
Zpráva úspěšně odeslána!